1. 8. 2021

„Děkujeme moc za krásnou dovolenou. Ubytování bylo skvělé, vše čisté a dostačující našim požadavkům. Majitelé penzionu byly milý, vstřícní,vůbec se nám nechtělo odjíždět.
S klidným svědomím mohu vřele doporučit všem.
Ještě jednou moc děkujeme.

rodinka Szafarczyková”

Mgr. Petra Dohnalová 1.8.2021

Děkujeme manželům Sikorovým za velice příjemně strávenou dovolenou v jejich Penzionu Helena. Rádi se k Vám budeme vracet. Dohnalovi.

Ivana Kupcikova 20.8.2021

Skvělý odpočinek, děkujeme p.Marie a p.Jiří…určitě přijedeme. Děkujeme 🙂

Marta ŠvecováAno

Majka a Jiřík jsou skvělí lidé už jsme tam dlouho nebyli ☹️ale chystáme se!! 😀❤️

Poděkování za příjemnou dovolenou 20.8.2020

Vážená paní Sikorová,
jelikož jsme Vás při odjezdu v úterý nezastihli, dovolujeme si Vám alespoň touto cestou velice poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem penzionu. Oběma Vám moc děkujeme za Vaši vstřícnost, velkou ochotu a vlídné jednání po celou dobu našeho pobytu.
S ubytováním ve Vašem penzionu jsme byli velice spokojeni. V rámci ubytování jsme měli vše potřebné k dispozici, neboť vybavení penzionu bylo skvělé. Stejně tak i areál Vašeho penzionu poskytoval ideální příležitost na relaxování v příjemném prostředí zahrady, u bazénu či v altánku s grilem, odkud byl překrásný výhled do okolí. Taktéž jsme velmi ocenili, že v rámci pobytu můžeme mít v penzionu s sebou pejska, neboť tento benefit nenabízí všechna ubytování.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za příjemnou dovolenou.Hudzietzovi.

31.3.2019

Krásné prostředí i ubytování a nádherný klid. V zimě jsme byli ubytováni v Javorníku, kde cena 350,- na osobu a noc v pokoji  maličkém, jen postele, malý konferák, skříň a soc. zařízení, bez televize, bez židlí nesrovnatelné s ubytováním v zdejším penzionu Helena. Ubytování zde v apartmánech opravdu za skvělou cenu a s dobrým vybavením. Opravdu velmi pěkné apartmány. Děkujeme  Karlínská Jana Praha

 
 19.července 2018 ·
Andrea Bernatíková  napsal(a) recenzi   – Hvězdičky (5)
 Děkujem za vše,bylo u vás super!!!Opravdu fajn domácí rodinné prostředi…Když,budem moct,určitě zas přijedem…
27, května 2018
Vanda Plíhalová napsal(a) recenzi na  – Hvězdičky (5)
Ještě jednou děkujeme za vše, bylo super, nic nemělo chybu. Vřele doporučujem !
 
2. dubna 2018
Pan Tejedi
 napsal(a) recenzi na – Hvězdičky (5)

12.8.2017

Srdečně Vás zdravíme z Poděbrad . Ještě jednou Vám tímto moc a moc děkujeme za naprosto úžasnou dovolenou, kterou jsme u Vás strávili. Jste moc fajn příjemní lidé a velmi jsme ocenili Vaši starostlivost a péči, s jakou se o vše staráte .

A ty úžasné večeře, no prostě klobouk dolů, nechť se Vám vše daří a máte mnoho dalších spokojených hostů.

Všem tento krásný kout naší země doporučujeme navštívit 

Nesporné výhody penzionu Helena:

–         krásné, udržované prostředí

–         bazén, opravdu velký bonus

–         krytá terasa s grilem

–         vstřícní, přátelští majitelé

–         nádherný výhled a možnost pěkných výšlapů

Toto vše jsme 14dní plnými doušky užívali . S pozdravem Jakub Starý s rodinou

24.7.2017

Zatím jsme ještě ubytováni,ale jsme HODNĚ SPOKOJENI ….Je tu klid a pohoda…Domácí zázemí…Moc DĚKUJEME  Petr Szaramansky

Ještě jednou Vám moc děkujeme za příjemnou dovolenou. Hudzietzovi.

Majitelům pensionu tímto děkujeme za krásnou a příjemně strávenou dovolenou. Pěkné čisté a prostorné ubytování, krásné prostředí s výhledem na hory, výborné večeře a maximální vstřícnost a ochota k hostům. Určitě přijedeme zase. děkujeme Karin a Jakub H.

Karin Hodulíková - Apartmán 3


Na začátku července jsme zde byli ubytování celý týden a musím jen chválit a chválit a chválit.Ubytování prostorné a velmi hezké, kuchynka SUPER ZAŘÍZENÁ, všude čisto. Okolí nádherné, celá zahrada i posezení na ni. Brali jsme i večeře a byly velké a výborné. Z oken apartmánu je krásný výhled. Tichý, klidný penzion, balzám na nervy. Doporučujeme.

Markéta - Apartmán 3


Dňa 7.3. 2014 sme pricestovali na oslavu Rudolfa Kubištu. Vďaka tomu som sa tu spoznala s celou rodinou Sikorových.Vďaka skvelej obsluhe a ubytovaniu som nad mieru spokojná a jedlo je vynikajúce. Za to všetkým ďakujem, obsluhe aj kuchárovi. Skláňam klobúk dole. Vaša hosťujúca Dagmar Horňáková s rodinou.

Dagmar Horňáková - Apartmán 1


Penzion Helena sme navštívili medzi sviatkami(vianoce, nový rok) a mali sme sa veľmi dobre. Aj keď počasie nebolo zimné, dali sa robiť pekné túry po okolitých horských chatách. Ubytovanie bolo bezchybné, večere výborné a majitelia príjemní. Radi sa tu opäť vrátime. Šťastný nový rok!!!!!

Martina Fridrichova - Apartmán 4


Krásné místo a skvělá obsluha. Skvělá základna pro naše tůry po Beskydech.Díky moc a přejeme hodně štěstí. Zdraví Hrbkovi

Daniel Hrbek - Apartmán 3


Ubytování v tichém a útulném penzionu se nám velmi líbilo, bezbariérový přístup ocelnila maminka, která je po úrazu. Velmi nás potěšila vstřícnost, milé chování a ochota obsluhy, výborné jídlo a přátelské prostředí. Na krásný výhled do okolních kopců a noční oblohu plnou hvězd budeme dlouho vzpomínat.Můžeme jen doporučit.

Pavla Konečná - Apartmán 2


Velikonoce jsme strávili v tomto krásném a klidném penzionu. Největší zážitek jsme měli o Velikoční neděli ze sněhu, který jsme si náramně užili a protože u penzionu se dá krásně bobovat a sáńkovat, tak jsme toho plně využili.Děkujeme majitelům za půjčené sáněk a bobů a také za velmi kvalitní a dobré večeře. Velikoční pondělí muži neházeli ženy do vany s vodou, ale do závějí. Super zážitek. Děkujeme

Eva Viklářová - Apartmán 3


Velice děkujeme za pěkné ubytování,výbornou domácí stravu, strávili jsme v penzionu Helena několik dní. Doporučujeme přátelům a známým!

Ivana Hluchanova - Apartmán 1


Chtěli bychom vám moc poděkovat za krásnou dovolenou ve vašem penzionu. Moc děkujeme za velmi milé a vstřícné chování. Cítili jsme se u vás velmi dobře, ubytování je krásné, zařízení penzionu na vysoké úrovni a hlavně jako celek působí penzion velmi útulně. Pokud je někdo na invalidním vozíčku a rozhoduje se, kde by mohl s vozíčkem strávit dovolenou, tak mu vřele doporučuji tento penzion. Je dost prostorný i pro elektrický vozík, koupelna je také velmi prostorná a přizpůsobená pro vozíček. Ještě jednou děkujeme celé rodině! Erika a Tomáš Řezníčkovi

Erika a Tomáš Řezníčkovi - Apartmán 2


Mnohokrát děkujeme za příjemné ubytování a prostě supr víkend.Rádi se vracíme!!:-)Myslím,že píši za všechny Marta,Jiří,Saša,Monika a Roman

Marta Šporclová - Apartmán 2